SIA “Talsu namsaimnieks”, domājot par klientu ērtību palielināšanu, tagad piedāvā rēķinus saņemt “Swedbank” internetbankā. Tas uzņēmuma klientiem atvieglo ikdienu, nodrošinot vieglāku rēķinu apmaksu – klienti tos var nekavējoties apmaksāt paši vai arī izmantot iespēju rēķiniem pieslēgt automātisku apmaksu. Pakalpojums tiek nodrošināts bez maksas.

SIA “Talsu namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Edgars Bērziņš uzsver: “Iespēju pieteikties e-rēķina saņemšanai internetbankā nolēmām ieviest, lai cilvēkiem būtu pēc iespējas ērtāk norēķināties par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Tas ir viegls, ātrs un mūsdienīgs risinājums norēķinu veikšanai. Priecājamies, ka esam vieni no pirmajiem apsaimniekotājiem, kuri piedāvā šo norēķinu veidu.”

“Katru mēnesi iesūtīto e-rēķinu skaits turpina pieaugt. Maksātājam tas dod iespēju saņemt savus rēķinus vienuviet, kur uzreiz var tos arī apmaksāt vai pieslēgt automātisko apmaksu. Savukārt rēķinu piegādātāji tādējādi var palielināt regulāro maksātāju skaitu, uzlabot maksāšanas disciplīnu, kā arī saņemt automatizētas, strukturētas atskaites,” saka Beāte Krauze, “Swedbank” naudas plūsmas un e-produktu daļas vadītāja.

Pieteikties SIA “Talsu namsaimnieks” rēķinu saņemšanai internetbankā var, vēršoties uzņēmuma birojā Ezeru laukumā 2 Talsos, “Swedbank” internetbankā vai arī kādā no tuvākajām bankas filiālēm. Patlaban “Swedbank” klientiem pieejama jau 45 uzņēmumu e-rēķinu apmaksa.