11. novembrī noslēdzās pieteikšanās uz Talsu novada pašvaldības SIA „Talsu namsaimnieks” valdes locekļa amata konkursu. Par uzvarētāju noteikts uzņēmējdarbības jomā strādājošais Helvijs Norenbergs.

6. decembrī pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis, Talsu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Normunds Tropiņš tikās ar H. Norenbergu, lai iepazīstinātu ar konkrētiem darba pienākumiem un lai vienotos par iespējamo darba uzsākšanas termiņu.

“SIA “Talsu namsaimnieks” ir pašvaldības kapitāldaļu uzņēmums, ne iestāde, tādēļ tam jāprot sevi uzturēt. Ņemot to vērā, ir ļoti labi, ka valdes loceklis ir strādājis uzņēmējdarbības jomā,” teica N. Tropiņš.

Paredzēts, ka jaunais valdes loceklis darbu uzsāks janvārī.

Savukārt pirmais konkurss uz valdes priekšsēdētāja amatu beidzās bez rezultāta, tādēļ tagad līdz 16. decembrim pretendentu pieteikšanās izsludināta atkārtoti.

Minētais amatu konkurss tika izsludināts oktobrī, kad darba attiecības beidza toreizējais valdes priekšsēdētājs, bet septembrī – arī viens no uzņēmuma valdes locekļiem. Uz laiku SIA „Talsu namsaimnieks” valdes priekšsēdētāja un viena valdes locekļa amata pienākumus veic kapitāla daļu turētāja noteiktās personas.