Laimeszeme. Man ir bijusi iespēja paceļot, kas man ļoti patīk – patīk gūt iespaidus un sajūsmināties par to, cik svešās zemēs skaisti un labi. Taču paiet laiks un tomēr gribas uz mājām, uz savu Laimeszemi. Šo izjūtu novēlu vienmēr saglabāt visiem – lai allaž gribas uz mājām, uz savu Latviju! (Sigita Mazzariņa, dzīvojamo māju apsaimniekošanas speciāliste)

Augšupceļš. Latvijai novēlu turpmāko ceļu, kas ved tikai augšup. Iedzīvotājiem –  izturību, savstarpēju cieņu un sapratni, lai ticētu savai valstij un palīdzētu tās augšupejai! Katrā ģimenē mīlestību, labklājību un māju sajūtu tieši Latvijā! (Iveta Spade, sekretāre)

Ticība. Ticību Latvijas nākotnei! (Ivo Priedītis, darbu vadītājs)

Valsts, kurā es dzīvoju. Valsts – tas nav abstrakts lielums, valsts – tie esam mēs ikkatrs. Un mūsu katra domas un darbi ceļ mūsu valsti! Domāsim labas domas un darīsim labus darbus savai valstij, savai Latvijai! (Andis Nierliņš, datortīklu administrators)

Iedvesma. Valsts svētkos cilvēkiem novēlu sajust piederību savai valstij, izjust mīlestību un cieņu pret to. Novērtēt to, kas mums ir, un cilvēkus  mums apkārt, sajust mieru un dalīties tajā ar citiem! (Agnese Girbe, finanšu direktore)

Jaukākā vieta zem saules. Lai Latvijā vienmēr skanētu latviešu valoda, latviešu tautas dziesmas! Lai tā būtu vieta, kur vēlētos atgriezties ikviens, kurš sirdī jūtas Latvijai piederīgs! Saules mūžu Tev, Latvija! (Modris Freibergs, siltumenerģētikas tehniķis)

Apbrīnojama. Ikvienam Latvijas iedzīvotājam novēlu izjust lepnumu par sevi, savu valsti un tēvzemi! (Edgars Šterns, siltumenerģētikas speciālists).