Lai nodrošinātu ērtu un mūsdienīgu pakalpojumu klientiem, ikvienam ir iespēja saņemt SIA “Talsu namsaimnieks” rēķinus savā internetbankā. Šis pakalpojums pieejams gan a/s “SEB banka”, gan a/s “Swedbank” lietotājiem.

Saņemot uzņēmuma rēķinus internetbankā, klienti tos var ērti apmaksāt vai arī pieslēgt automātisku rēķinu apmaksu, turklāt šie pakalpojumi klientiem nodrošināti bez maksas.

SIA “Talsu namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Egils Bariss informēja, ka uzņēmums šo iespēju piedāvā jau ilgāku laiku, kā arī vienmēr tiek domāts par jaunu tehnisko risinājumu ieviešanu uzņēmuma darbībā.  “Pagājušajā gadā ieviesām klientu apkalpošanas sistēmu tiešsaistē. Tajā iespējams regulāri sekot līdzi informācijai par savu īpašumu, nodot skaitītāju rādījumus un arī apskatīt rēķinus. Lai atvieglotu ikdienu, aicinu SIA “Talsu namsaimnieks” klientus izmantot mūsdienu tehnoloģijas iespējas,” piebilda E. Bariss.

Šobrīd SIA “Talsu namsaimnieks” rēķinu a/s “SEB banka” internetbankā saņem 46 klienti, bet a/s “Swedbank” – 147 klienti.

Pieteikties SIA “Talsu namsaimnieks” rēķinu saņemšanai internetbankā var “Swedbank” un “SEB Banka” internetbankā vai arī kādā no tuvākajām banku filiālēm, kolīdz tās atsāks klientu pieņemšanu klātienē.