17. decembrī sāka darboties SIA “Talsu namsaimnieks” tiešsaistes klientu apkalpošanas sistēma. Tā klientiem nodrošina vairākas priekšrocības internetvidē un drīzumā vairs nenāksies izmantot ipasniekiem.lv pakalpojumus.

“Klientu apkalpošanas sistēmas izveide ir solis pretī mūsdienīgai un kvalitatīvai pakalpojumu sniegšanai un arī klientu ikdienas atvieglošanai. Tas gan nenozīmē, ka līdz ar tās ieviešanu pakalpojumi būs pieejami tikai, izmantojot internetvidi. Nebūt nē. Klientu apkalpošanas sistēmas ieviešana nenozīmē citu pakalpojuma saņemšanas veidu likvidēšanu, bet gan tikai dažādošanu un pilnveidošanu,” uzsvēra SIA “Talsu namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Egils Bariss.

Uzņēmuma jaunajā klientu apkalpošanas sistēmā īpašnieki jau var nodot ūdens skaitītāju rādījumus un sekot tiem līdzi, kā arī skatīt rēķinus. Ar laiku informācijas klāsts sistēmā tiks papildināts un klienti tajā varēs pārraudzīt informāciju par savu īpašumu, tai skaitā tehnisko apsekojumu aktus.

SIA “Talsu namsaimnieks” klientiem, kuri uzņēmumā ir iesnieguši savu elektroniskā pasta adresi, ir nosūtīts paziņojums, saite uz klientu apkalpošanas sistēmu un parole, lai tai pieslēgtos. Tā kā paziņojumu apjoms kopumā ir liels, e-pastu aizsardzības sistēma šo paziņojumu var uzskatīt par nevēlamu reklāmvēstuli. Tādēļ iesakām klientiem savā e-pastā noteikti pārbaudiet arī mapi Mēstules jeb Surogātpasts. Atjaunot iepriekšējo paroli vai izvēlēties jaunu, klientu apkalpošanas sistēmai var šeit. Tiem klientiem, kuru e-pasta adreses uzņēmumam nav pieejamas, jāvēršas SIA “Talsu namsaimnieks” birojā un jāuzraksta iesniegums par derīgas e-pasta adreses reģistrēšanu. Tā tiks ievadīta kopējā sistēmā un 24 stundu laikā klients saņems nepieciešamo informāciju reģistrācijai klientu apkalpošanas sistēmā. Uzņēmuma mājaslapā www.talsunamsaimnieks.lv ir iespēja e-pasta adresi reģistrēt attālināti. Katram īpašniekam būs nepieciešama pašam sava e-pasta adrese. Ja būs vēlme savam dzīvoklim profilā pievienot otru lietotāju, kurš arī varēs iesniegt skaitītāju rādījumus, viņa e-pasta adresi klients pievienot sava profila sadaļā “Īpašumi”, ar pogu “PIEVIENOT ĪRNIEKU”. Šim “īrniekam”  pievienošana būs jāapstiprina savā e-pastā vai savā sistēmas profilā.

Pāreja uz jauno klientu apkalpošanas sistēmu notiks pakāpeniski – trīs mēnešu periodā klienti var izmantot gan līdzšinējo ipasniekiem.lv pakalpojumu, gan SIA “Talsu namsaimnieks” jauninājumu.

Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt SIA “Talsu namsaimnieks” pa tālruni  28315383 vai arī rakstīt uz e-pastu info@talsunamsaimnieks.lv.