Valsts policija Talsu novadā aizturējusi personu, kura tiek turēta aizdomās par nelegālu televīzijas retranslācijas pakalpojumu sniegšanu. Tā dēļ bez televīzijas apraides palikušas vairāk nekā 100 mājsaimniecības, kas izmantoja nelegālos pakalpojumus.
SIA “Talsu namsaimnieks” regulāri saņem zvanus no iedzīvotājiem, kuri palikuši bez iespējas skatīties savus iemīļotos raidījumus. Meklējam iespēju, kā palīdzēt, nodrošinot koplietošanas antenu darbību. Taču noteikti ir aktīvi iedzīvotāji, kuri meklē citas iespējas un citu pakalpojumu sniedzēju.
SIA “Talsu namsaimnieks”, kā daudzu novada māju pārvaldnieks, vērš iedzīvotāju uzmanību: kad esat atraduši un par labu atzinuši kādu citu pakalpojumu sniedzēju, kas sola nodrošināt jūsu iemīļoto raidījumu skatīšanos, lūdzam būt atbildīgiem pret kopīpašumu – mājas jumta segumu, kopīgajām būvkonstrukcijām, un sekot līdzi tam, kā jūsu izvēlētais uzņēmējs veic antenu uzstādīšanu (ja tas tiek piedāvāts) vai kādu citu iekārtu uzstādīšanu, kas nodrošina apraidi. Nereti nākas meklēt risinājumus jumta seguma remonta darbiem, jo antena uzstādīta nekvalitatīvi, kā rezultātā mājas bēniņos tiek nokrišņi, kas bojā konstrukcijas.