SIA “Talsu namsaimnieks” kopš 2015. gada kādam no sētniekiem, kurš sevi apliecinājis ar izcilu darbu un atbildīgu attieksmi, valsts svētkos pasniedz apbalvojumu “Zelta slota”. Šajā gadā to saņēma Imants Busulis cilvēks, kura veikumu atzinīgi novērtējuši daudz iedzīvotāju.

“Pirtslota, lai pirtī nopērtos, maizes slota, lai maizes krāsni tīru turētu, ciema slota, lai tenku vāceli apzīmētu, sasiets sīku zaru kūlītis, lai apkārtni sakoptu! Un visbeidzot: mūsu Zelta slota, kas čaklākajam sētniekam ik gadu tiek pasniegta, lai kārtīgu un patiesu darbu un rūpes novērtētu!” tā, pasniedzot “Zelta slotu”, sacīja SIA “Talsu namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Egils Bariss.
Imants Busulis uzņēmumā strādā jau kopš 2013. gada, kad viņa pārziņā nonāca Dundagas ielas Talsos, tai skaitā arī daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Dundagas ielā 7 teritorijas sakopšana. Imants Busulis vienmēr savu darbu veicis ar augstu atbildības izjūtu, viņa veikums allaž ir bijis no iedzīvotāju puses novērtēts.

Šajā gadā uzņēmums piedāvāja I. Busulim ikdienas uzkopšanu veikt citā pilsētas kvartālā:  dzīvojamo māju Celtnieku ielā 4, 5, 6, 7 un 8 piegulošajā teritorijā.

E. Bariss atklāja, ka iesākumā I. Busulis šaubījās, vai jaunās teritorijas uzkopšana būs viņam pa spēkam, bet, saņemot atbalstu no darba devēja puses, nolēma riskēt un mēģināt.

“Sākot aprūpēt Celtnieku ielas teritoriju, Imants darbam pievērsās ar līdzšinējo godaprātu un centību. Tas vainagojās ar augstu iedzīvotāju novērtējumu cilvēki regulāri izsaka pateicību par viņa darbu un panākto rezultātu. Mēs esam pateicīgi Imantam par viņa ieguldījumu uzņēmuma darbā, vienmēr novērtējam ikvienu, kurš nesavtīgi un pēc labākās sirdsapziņas veic savus pienākumus, izrādot savu iniciatīvu. Tas tikai vairo labo mums apkārt. Mūsu uzņēmuma, arī mūsu valsts pamatā ir katra cilvēka darbs: jo augstvērtīgāks tas būs, jo vairāk sabiedrība iegūs!” sacīja E. Bariss.

Balva “Zelta slota” I. Busulim tika pasniegta 17. novembrī Talsu tautas nama rīkotajā Latvijas Republikas proklamēšanai veltītajā svinīgajā pasākumā “Divu roku siltumā”.