Arī pēc kases slēgšanas būs iespēja rēķinus samaksāt skaidrā naudā

SIA “Talsu namsaimnieks”, pēc informācijas izplatīšanas par kases slēgšanu no 2018.gada 1.augusta, saņem no saviem klientiem gan rakstiskus, gan klātienē, gan pa telefonu uzdotus jautājumus –  bet ko tad jūs piedāvājat vietā tiem klientiem, kuri arī turpmāk vēlas veikt rēķinu apmaksu skaidrā naudā?

Mums, kā ikvienam uzņēmējam, ir svarīgs apmierināts klients, tādēļ informējam, ka pēc uzņēmuma kases slēgšanas apsaimniekošanas un komunālo maksājumu rēķinus skaidrā naudā BEZ KOMISIJAS MAKSAS mūsu klienti varēs apmaksāt NORVIK bankas klientu apkalpošanas centrā Dundagas ielā 18, Talsos, kas atrodas RIMI veikalā, pie Talsu autoostas.

Ar Norvik banku ir noslēgta vienošanās, kas ļaus arī turpmāk mūsu klientiem izmantot gadiem ierasto kārtību rēķinu apmaksā. Veicot rēķina apmaksu, klients var ņemt līdzi pašu rēķinu, taču arī tiem klientiem, kuriem nebūs iespējams tikt pie rēķina papīra formātā, nav jāsatraucas – ejot uz banku, ir jāzina tikai rēķina personīgā konta numurs un rēķina summa. Pārējie rekvizīti būs pieejami bankas darbiniekiem. Veicot rēķina apmaksu, papildus personīgā konta numuram, iesakām norādīt arī adresi, par kuru veicat rēķina samaksu.

Klientiem, kuri turpmāk izmantos NORVIK bankas pakalpojumus, atgādinām, ka ejot samaksāt rēķinu, varat specializētajā pasta kastītē RIMI veikala vējtverī iemest/nodot individuālo ūdens patēriņa rādījumu pasaknīšus, tādējādi atvieglojot savu ikdienu.