27. janvāra vakarā Lībagu katlumājā, ko apsaimnieko Talsu novada pašvaldības kapitāldaļu uzņēmums SIA “Talsu namsaimnieks”, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kārtības policijas un Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki veica pārbaudi. Tās laikā katlumājā izņemts četri litri nelegālā alkohola.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa priekšnieks Juris Visockis ziņoja, ka informācija par iespējamo nelegālā alkohola atrašanās vietu saņemta no Rīgas. Kratīšana Lībagu katlumājā saskaņota ar prokuratūru.

SIA “Talsu namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Edgars Bērziņš informēja, ka ar notikušajā apsūdzēto katlumājas kurinātāju nekavējoties tiks pārtrauktas darba tiesiskās attiecības. Lībagu katlumājā kopumā strādā četri kurinātāji, pārējiem trim par notikušo būs jāsniedz detalizēts paskaidrojums.

“Veiksim arī pārējo 11 katlumāju apsekošanu, lai pārliecinātos, ka šādi gadījumi neatkārtosies. Mūsu pieredzē šis ir pirmais šāda veida gadījums. Situāciju noteikti pārrunāsim ar visu katlumāju kurinātājiem, jo šāda rīcība nekādā gadījumā nav pieļaujama,” teica E. Bērziņš. Viņš norādīja, ka, saņemot informāciju par notikušo, tūdaļ devies pie Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa priekšnieka Jura Visocka un paudis gatavību sadarboties.