Noslēdzoties apkures sezonai, SIA “Talsu namsaimnieks” turpina uzlabot uzņēmuma pārraudzībā esošo siltumapgādes infrastruktūru. Tuvākajā laikā paredzēts sākt siltumtīklu rekonstrukciju Stendē, tajā ieguldot nedaudz vairāk par 40 000 eiro.

Līdz augustam, informēja SIA “Talsu namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Egils Bariss, paredzēts atjaunot siltumtīklus Nākotnes ielā 2, 4, 6 un 8 Stendē.  Plānots izbūvēt divus savienojošos posmus uz daudzīvokļu dzīvojamajām ēkām Nākotnes ielā 2 un 4 un Nākotnes ielā 6 un 8, tā apejot esošos siltumtīklus, kas atrodas dzīvojamo ēku Nākotnes ielā 26 un Brīvības ielā 74 pagrabstāvos. Tiks izbūvēts arī jauns siltumtīklu pievads ēkas Brīvības ielā 74 pagrabstāvā no siltumtīklu ievada ēkā līdz siltummezglam.

“Esošā siltumtīklu sistēma šeit izbūvēta pagājušā gadsimta 70. gados, tā, protams, ir tehniski novecojusi. To atjaunojot, samazināsim siltumenerģijas zudumus, novērsīsim avāriju riskus un nodrošināsim iedzīvotājiem kvalitatīvu siltumenerģijas piegādes pakalpojumu,” pauda E. Bariss.

Pēc siltumtīklu rekonstrukcijas tiks atjaunots ielas segums un virsma celtniecības darbu teritorijā un tai blakus esošajās vietās, ja tās būs bojātas cauruļvadu montāžas laikā.

Būvdarbu laikā iedzīvotājiem nāksies saskarties ar nelielām neērtībām, jo būvdarbu zonās var tikt traucēta gājēju pārvietošanās, transportlīdzekļu kustība un to novietošana.

Plānotajos darbos, ko nodrošinās SIA “Talsu Bio-Enerģija”, uzņēmums ieguldīs 41 420,53 eiro (bez PVN).